Konya İmplant, Konya İmplant Fiyatları, Konya İmplant Diş, Konya İmplant Yapan Yerler, Konya İmplant Yapan Hastaneler, Konya İmplant Fiyatları 2022, Şefikcan İmplant, Konya Şefikcan Diş İmplant, Konya Zirkonyum Diş, Konya Zirkonyum Diş Kaplama, Konya Zirkonyum Diş Fiyatları, Konya Zirkonyum Diş Yapan Hekimler, Konya Özel Diş Hekimi, Konya Özel Diş Hekimleri, Konya Şefikcan Özel Diş Hekimi, Konya Gece Açık Diş, Konya Gece Açık Diş Hastanesi, Konya Şefikcan Gece Açık Dişçi

İyi bir hayat, güzel bir gülümsemeyle başlar.

Estetik Diş Hekimi Mine DEĞER, ilk ve ortaöğrenimini Konya Ereğli TED Kolejinde tamamlamıştır. Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra hem İstanbul, Bodrum ve Ankarada çeşitli kliniklerde çalışarak deneyimini artırmış hem de yurtiçi ve yurtdışında çeşitli kongre ve seminerlerde Estetik Diş Dolgusu, Estetik Gülüş Tasarımı, Kırık Diş Restorasyonlarının Estetik Tamiri, İmplant ve İmplant Üstü Diş Tasarımı, Diş Beyazlatma, Diş eti Tedavisi, Kök Kanal Tedavisi (Endodonti) ve Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) alanlarında uzmanlaşmıştır. 2018 yılından itibaren ise Konya’da Şefikcan Caddesinde hizmet vermektedir.

Her Seferinde Beklenenin Ötesinde

Diş Hekimi Mine Değer olarak, hastalarımızın en deneyimli ve özverili sağlık uzmanlarına ve son teknoloji tesislere erişmelerini sağlıyoruz. Çalışma hayatına Bodrum Gümbette başlayıp, sonrasında İstanbul’da çeşitli kliniklerde hizmet verdikten sonra Selçuklu, Konya merkezli kliniğimiz 2018 yılında kapılarını açtı. O günden bu yana, daima güvenli bir ortamda kaliteli sağlık hizmetleri sunmak için çalıştık. Bu çabalarımız sonucunda da bölgedeki en iyi Diş Kliniği olarak tanınmaya başladık.
Kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz, hastalarımızın her tür sağlık ihtiyacına cevap verir. Hemen randevu alarak size veya sevdiklerinize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Konya’da Şefikcan Bölgesinde ikamet ediyorsanız, Şefikcan Diş Hekimi, Şefikcan Diş, Şefikcan Caddesi Diş konularında araştırma yapıyorsanız Şefikcan Caddesinde bulunan Özel Diş Hekimi Mine Değer Diş Kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Diş Hekimi Mine Değer